3D krb: Už jste někdy viděli vodu, která hoří?

06/02/2019

Když poprvé zažijete elektrickou krbovou vložku s efektem vodního plamene AFIRE WATER 3B, opravdu nebudete věřit svým očím. Neskutečné se stalo realitou: plameny jsou chladné, ale působí zcela reálně.

Plameny jsou vytvářeny z velmi jemných odvodňovacích otvorů a LED diodami. Můžete se jich dotýkat a dokonce jimi nechat projít své ruce bez jakéhokoliv nebezpečí.

Sami můžete nastavit výšku plamene, jeho pohyb a barvu, kterou můžete upravit pomocí dálkového ovladače nebo smartphonu (Steam Fireplace AFIRE WATER PREMIUM). Vytvořte si realistické plameny nebo pokud budete chtít trochu extravagance, zvolíte si červené, modré nebo zelené, přesně podle Vašeho přání.

Ovládání je naprosto jednoduchétyto plameny vypadají kouzelně a díky konstrukci hořáku nevytvářejí vlhkost ani kondenzát.

Nový směr v elektrických krbech

AFIRE WATER elektická krbová vložka je naprosto bezpečná, takže se nemusíte bát. Komín se studenou párou ze sortimentu AFIRE WATER lze instalovat kdekoli, ať už v městském nebo ve venkovském domě. Neexistují pro něj absolutně žádná omezení.

Systém vytváří velkolepý plamen s pomocí páry

Krb se skutečným chladným plamenem z řady AFIRE WATER otevírá nové možnosti pro interiérové dekoratéry, kteří řeší otázku umístění krbů do veřejných prostorů nebo některých hotelů, kde mohou být horké plameny problémem.

Speciální elektrický krb můžete nainstalovat kdekoliv

Jedná se o ideální krb do ložnic, foyer hotelů, restaurací a moderních barů nebo klubů. Parní větrací otvory pro tvorbu studených plamenů mohou být použité také ve fitnness studií nebo v lázních, do oken nebo ve výlohách obchodů. Možnosti jeho instalace jsou nekonečné!

Plameny krbů vás vtáhnou, oživí každý prostor a učiní ho naprosto jedinečným a vytvářejícím pocit blahobytu a klidu.

Objevte neuvěřitelné výhody elektrického krbu AFIRE WATER s vodní párou!