Elektrické krby

V jednoduchosti tkví krása a tu Vám poskytne elektrický krb, který vnese plápolající oheň i do míst, kam byste si nemohli klasický oheň pořídit. Naše elektrické krby se vyznačují krásným vzorem plamene, vestavěným vytápěním, různými možnostmi instalace a téměř neviditelným zaskleněním. V kombinaci s nejmodernější technologií LED a pohodlným ovládáním prostřednictvím aplikace se tyto krby stávají jedinečnou inovací ve světě elektrických krbů.

Naše krby a kamna jsou k dispozici v různých variantách, u každého produktu proto najdete symboly, díky kterým zjistíte, které modifikace nabízíme.
AFIRE WATER 3B ELEKTRIKA/ KRBOVÝ HOŘÁK AFIRE VODNÍ PLAMEN

Když poprvé zažijete elektrickou krbovou vložku s efektem vodního plamene AFIRE WATER 3B, opravdu nebudete věřit svým očím. Neskutečné se stalo realitou: plameny jsou chladné, ale působí zcela reálně. Plameny jsou vytvářeny z velmi jemných odvodňovacích otvorů a LED diodami. Můžete se jich dotýkat a dokonce jimi nechat projít své ruce bez jakéhokoliv nebezpečí.

AMBIENT FIRE ELEKTRIKA/ KRBOVÁ VLOŽKA RÜEGG HOLOGRAM

Jedinečné spojení moderních technologii dal vzniknout prvnímu hyperrealistickému holografickému krbu.Ambient Fire značky Rüegg plně uspokojuje nejnáročnější smyslové požadavky. Zrak upoutá plamen, který je promítán na 4D displej s vysokým rozlišením. Pravý oheň byl zaznamenám ze všech úhlů, což vám umožňuje dokonalou vizuální podívanou. Imitace dřeva a 170 LED světel, které jsou individuálně nastavitelné podrthují celkový realistický dojem. Zvukovou stránku dokresluje nahrávka praskajícího dřeva a plápolajícího ohně. A pokud si budete přát, aby váš krb vydával i teplo, stačí zapnout infračervené topení. Nebo si můžete užívat nádherného studeného plamene. A přesto máte doma krb, který jen těžko rozeznatelnáte od pravého krbu na dřevo.

BIDORE 150E ELEKTRIKA / KRBOVÝ HOŘÁK ELEMENT4

BIDORE 150 E je 150 cm široký rohový hořák, který dokreslí linie Vašeho interiéru.

BIDORE 100E ELEKTRIKA / KRBOVÁ VLOŽKA ELEMENT4

Díky malé hloubce bude instalace hořáku do interiéru rychlá a snadná. Atmosféry, kterou vytvoří, se nebudete chtít nikdy vzdát.

 

BIDORE 180E ELEKTRIKA / KRBOVÁ VLOŽKA ELEMENT4

Největší rohový elektrický hořák, který bude okrasou Vaše prostoru a okouzlí nejednu návštěvu.

BIDORE 50E ELEKTRIKA / KRBOVÁ VLOŽKA ELEMENT4

Rohový elektrický hořák disponuje dvěma antireflexními skly a pohled na plameny ze dvou stran umocňuje atmosféru, kterou šíří do místnosti.

BIDORE 80H E ELEKTRIKA / KRBOVÝ HOŘÁK ELEMENT4

Střední velikost rohového elektrického hořáku s jedním delším sklem a jedním kratším dotvoří příjemnou atmosféru rodinné pohody.

MODORE 100 E ELEKTRIKA / KRBOVÝ HOŘÁK ELEMENT4

Vychutnejte si realistický plamen v metrovém provedení elektrického krbu. Snadno ovladatelný pomocí smarthonu nebo tabletu.

MODORE 150E ELEKTRIKA / KRBOVÝ HOŘÁK ELEMENT4

Chcete skutečně vypadající plameny? Pořiďte si tento hořák s antireflexním sklem, který je doplněn imitací dřevěných polen pro realističtěji vypadající oheň.

 

MODORE 180E ELEKTRIKA / KRBOVÝ HOŘÁK ELEMENT4

Největší jednostranný elektrický hořák o šířce 180 cm s antireflexním sklem a imitací polen, který zaručeně pozdvihne každý prostor a bude tou nejzajímavější dekorací.

MODORE 50 E ELEKTRIKA / KRBOVÝ HOŘÁK ELEMENT4

Nejmenší varianta elektrického hořáku s instalací již od hloubky 25 cm. Realisticky vypadající plamen bude vytvořen pomocí LED systému.

 

MODORE 80H E ELEKTRIKA / KRBOVÝ HOŘÁK ELEMENT4

Čtvercové linie elektrického hořáku zaručeně dotvoří vzhled Vašeho interiéru. LED systém vytváří realisticky vypadající plamen. Díky jednoduché instalaci se tak budete kochat plameny již během pár minut.

 

 

TRISORE 100E ELEKTRIKA / KRBOVÝ HOŘÁK ELEMENT4

Designový prvek, který dodá vašemu prostoru punc luxusu. Elektrický hořák s antireflexním tří-stranným sklem. Plamen simuluje LED světlo, efekt plamene je stmívatelný. Vytápění na 1 nebo 2 kW, dle potřeby možnost vypnutí. Díky malé hloubce je  instalace možná téměř do jakéhokoliv prostoru.

TRISORE 150E ELEKTRIKA / KRBOVÁ VLOŽKA ELEMENT4

Ten správný hořák dotvářející domácí pohodu pozorováním plamenů bez jakýchkoliv starostí. Elektrický hořák s antireflexním tří-stranným sklem. Plamen simuluje LED světlo, efekt plamene je stmívatelný. Vytápění na 1 nebo 2 kW, dle potřeby možnost vypnutí. Díky malé hloubce  je instalace možná téměř do jakéhokoliv prostoru.

TRISORE 180E ELEKTRIKA / KRBOVÝ HOŘÁK ELEMENT4

Největší tří-stranný elektrický hořák Vám nabídne neodolatelný pohled na plameny. Součástí je hořák s antireflexním tří-stranným sklem. Plamen simuluje LED světlo, efekt plamene je stmívatelný. Vytápění na 1 nebo 2 kW, dle potřeby možnost vypnutí. Díky malé hloubce je instalace možná téměř do jakéhokoliv prostoru.

TRISORE 50E ELEKTRIKA / KRBOVÝ HOŘÁK ELEMENT4

Z naší nabídky nejmenší tří-stranný elektrický hořák, který ale naprosto efektivně umožní pozorovat LED plameny a dotvořit tak atmosféru interiéru.

TRISORE 80H E ELEKTRIKA / KRBOVÝ HOŘÁK ELEMENT4

Elektrický hořák s antireflexním sklem. Plamen simuluje LED světlo, efekt plamene je stmívatelný. Vytápění na 1 nebo 2 kW, dle potřeby možnost vypnutí. Díky malé hloubce  je instalace možná téměř do jakéhokoliv prostoru.