Oheň jako hologram

04/09/2019

Toužíte po hypnotizujících plamenech
a praskání dřeva? Ale váš prostor není vhodný pro žádný krb? Nebo již máte hotový interiér?


Máme pro vás technologický skvost. Jedinečné spojení moderních technologií dal vzniknout prvnímu hyperrealistickému holografickému krbu Ambient Fire značky Rüegg.

Ambient Fire značky Rüegg plně uspokojuje nejnáročnější smyslové požadavky. Zrak upoutá plamen, který je promítán na 4D displej s vysokým rozlišením. Pravý oheň byl zaznamenám ze všech úhlů, což vám umožňuje dokonalou vizuální podívanou. Imitace dřeva a 170 LED světel, které jsou individuálně nastavitelné, podtrhují celkový realistický dojem. Zvukovou stránku dokresluje nahrávka praskajícího dřeva a plápolajícího ohně. A pokud si budete přát, aby váš krb vydával i teplo, stačí zapnout infračervené topení. Nebo si můžete užívat nádherného studeného plamene.

A přesto máte doma krb, který jen těžko rozeznáte od pravého krbu na dřevo!

Ambient Fire a jeho unikátní design bude okrasou každého prostoru. Mimořádný design je tvořen pyramidou ze speciálně potažených skleněných desek. Pravě ty umožňují hyperrealistický pohled na plameny.

Ambient Fire je vhodný nejen do soukromých prostor, hotelových pokojů, ale také do restaurací, barů, salónků a dalších místnostní. Lze snadno umístit na zeď nebo na kus nábytku. Zcela se začlení do jakéhokoliv interiéru a dodá mu harmonizující, relaxační atmosféru.

Jak vypadá plamen jako hologram?
ZDE se podívejte na video.