Elektrické krby

V jednoduchosti tkví krása a tu Vám poskytne elektrický krb, který vnese plápolající oheň i do míst, kam byste si nemohli klasický oheň pořídit. Naše elektrické krby se vyznačují krásným vzorem plamene, vestavěným vytápěním, různými možnostmi instalace a téměř neviditelným zaskleněním. V kombinaci s nejmodernější technologií LED a pohodlným ovládáním prostřednictvím aplikace se tyto krby stávají jedinečnou inovací ve světě elektrických krbů.

Naše krby a kamna jsou k dispozici v různých variantách, u každého produktu proto najdete symboly, díky kterým zjistíte, které modifikace nabízíme.
AFIRE WATER 3B ELEKTRIKA/ KRBOVÝ HOŘÁK AFIRE VODNÍ PLAMEN

Když poprvé zažijete elektrickou krbovou vložku s efektem vodního plamene AFIRE WATER 3B, opravdu nebudete věřit svým očím. Neskutečné se stalo realitou: plameny jsou chladné, ale působí zcela reálně. Plameny jsou vytvářeny z velmi jemných odvodňovacích otvorů a LED diodami. Můžete se jich dotýkat a dokonce jimi nechat projít své ruce bez jakéhokoliv nebezpečí.

MODORE 180E ELEKTRIKA / KRBOVÝ HOŘÁK ELEMENT4

Největší jednostranný elektrický hořák o šířce 180 cm s antireflexním sklem a imitací polen, který zaručeně pozdvihne každý prostor a bude tou nejzajímavější dekorací.

MODORE 150E ELEKTRIKA / KRBOVÝ HOŘÁK ELEMENT4

Chcete skutečně vypadající plameny? Pořiďte si tento hořák s antireflexním sklem, který je doplněn imitací dřevěných polen pro realističtěji vypadající oheň.

 

MODORE 100 E ELEKTRIKA / KRBOVÝ HOŘÁK ELEMENT4

Vychutnejte si realistický plamen v metrovém provedení elektrického krbu. Snadno ovladatelný pomocí smarthonu nebo tabletu.

MODORE 80H E ELEKTRIKA / KRBOVÝ HOŘÁK ELEMENT4

Čtvercové linie elektrického hořáku zaručeně dotvoří vzhled Vašeho interiéru. LED systém vytváří realisticky vypadající plamen. Díky jednoduché instalaci se tak budete kochat plameny již během pár minut.

 

 

MODORE 50 E ELEKTRIKA / KRBOVÝ HOŘÁK ELEMENT4

Nejmenší varianta elektrického hořáku s instalací již od hloubky 25 cm. Realisticky vypadající plamen bude vytvořen pomocí LED systému.