Elektrické krby

V jednoduchosti tkví krása a tu Vám poskytne elektrický krb, který vnese plápolající oheň i do míst, kam byste si nemohli klasický oheň pořídit. Naše elektrické krby se vyznačují krásným vzorem plamene, vestavěným vytápěním, různými možnostmi instalace a téměř neviditelným zaskleněním. V kombinaci s nejmodernější technologií LED a pohodlným ovládáním prostřednictvím aplikace se tyto krby stávají jedinečnou inovací ve světě elektrických krbů.

Naše krby a kamna jsou k dispozici v různých variantách, u každého produktu proto najdete symboly, díky kterým zjistíte, které modifikace nabízíme.
AMBIENT FIRE ELEKTRIKA/ KRBOVÁ VLOŽKA RÜEGG HOLOGRAM

Jedinečné spojení moderních technologii dal vzniknout prvnímu hyperrealistickému holografickému krbu.Ambient Fire značky Rüegg plně uspokojuje nejnáročnější smyslové požadavky. Zrak upoutá plamen, který je promítán na 4D displej s vysokým rozlišením. Pravý oheň byl zaznamenám ze všech úhlů, což vám umožňuje dokonalou vizuální podívanou. Imitace dřeva a 170 LED světel, které jsou individuálně nastavitelné podrthují celkový realistický dojem. Zvukovou stránku dokresluje nahrávka praskajícího dřeva a plápolajícího ohně. A pokud si budete přát, aby váš krb vydával i teplo, stačí zapnout infračervené topení. Nebo si můžete užívat nádherného studeného plamene. A přesto máte doma krb, který jen těžko rozeznatelnáte od pravého krbu na dřevo.

TRISORE 180E ELEKTRIKA / KRBOVÝ HOŘÁK ELEMENT4

Největší tří-stranný elektrický hořák Vám nabídne neodolatelný pohled na plameny. Součástí je hořák s antireflexním tří-stranným sklem. Plamen simuluje LED světlo, efekt plamene je stmívatelný. Vytápění na 1 nebo 2 kW, dle potřeby možnost vypnutí. Díky malé hloubce je instalace možná téměř do jakéhokoliv prostoru.

TRISORE 150E ELEKTRIKA / KRBOVÁ VLOŽKA ELEMENT4

Ten správný hořák dotvářející domácí pohodu pozorováním plamenů bez jakýchkoliv starostí. Elektrický hořák s antireflexním tří-stranným sklem. Plamen simuluje LED světlo, efekt plamene je stmívatelný. Vytápění na 1 nebo 2 kW, dle potřeby možnost vypnutí. Díky malé hloubce  je instalace možná téměř do jakéhokoliv prostoru.

TRISORE 100E ELEKTRIKA / KRBOVÝ HOŘÁK ELEMENT4

Designový prvek, který dodá vašemu prostoru punc luxusu. Elektrický hořák s antireflexním tří-stranným sklem. Plamen simuluje LED světlo, efekt plamene je stmívatelný. Vytápění na 1 nebo 2 kW, dle potřeby možnost vypnutí. Díky malé hloubce je  instalace možná téměř do jakéhokoliv prostoru.

TRISORE 80H E ELEKTRIKA / KRBOVÝ HOŘÁK ELEMENT4

Elektrický hořák s antireflexním sklem. Plamen simuluje LED světlo, efekt plamene je stmívatelný. Vytápění na 1 nebo 2 kW, dle potřeby možnost vypnutí. Díky malé hloubce  je instalace možná téměř do jakéhokoliv prostoru.

 

TRISORE 50E ELEKTRIKA / KRBOVÝ HOŘÁK ELEMENT4

Z naší nabídky nejmenší tří-stranný elektrický hořák, který ale naprosto efektivně umožní pozorovat LED plameny a dotvořit tak atmosféru interiéru.